
vidaXL Highboard με συρτάρι 2 pcs Παλιό ξύλο Επεξεργασμένο ξύλο
Ξύλο
Διαστάσεις 21×132×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ραφιέρα δαπέδου με 6 θέσεις και μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Vasagle. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από μαύρο μεταλλικό υλικό ενώ τα ράφια από μοριοσανίδα σε καφέ ρουστίκ χρώμα. Ιδανική για να τοποθετηθεί στη κρεβατοκάμαρα ή στο σαλόνι και να δώσει ένα μοναδικό ύφος, τακτοποιώντας παράλληλα τα μικροπράγματα σας, τα βιβλία σας ή ό,τι άλλο θέλετε. Το κάθε ράφι έχει μέγιστο βάρος αντοχής 45kg. Καθαρίστε τα ράφια με ένα υγρό πανί και έπειτα σκουπίστε. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο.*
| Πλάτος: | 132 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Υψος: | 21 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ρουστίκ |
|---|---|
| Width | 132 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 29.8 kg |
| Χρώμα | Καφέ,Μαύρο |
| Material | Μοριοσανίδα,MDF |
| Κατασκευαστής | Vasagle |

Ξύλο

95×33×68 εκ, ίσιος, σκανδιναβικός

Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο


Μοντέρνο, βιομηχανικός, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

11×58×41 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Πεύκο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Καρυδιά
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Καρυδιά
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο

Ξύλο

Ίσιος, βιομηχανικός, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3

Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, βιομηχανικός, ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα