
16,99 €
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 8,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σαπουνοθήκη από την εταιρεία Rainbow σε γκρι αποχρώσεις με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από ρητίνη. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για μία ολοκληρωμένη διακόσμηση στο μπάνιο σας.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 14 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Rainbow |


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα