
16,99 €
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 12,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σαπουνοθήκη από την εταιρεία Tatay σε μπεζ χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για μία ολοκληρωμένη διακόσμηση στο μπάνιο σας.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 14 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Tatay |


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα