
Κουβέρτα Πικέ Αγκαλιάς (80x110) Dimcol Cotton Ροζ
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 28×24 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 55 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις της εταιρείας La Millou για την αγκαλιά ή το λίκνο του μωρού. Η μία πλευρά της είναι βαμβακερή με μπεζ φόντο και σχέδιο ζωάκια. Η άλλη πλευρά είναι πολυεστερικό minky σε καφέ χρώμα με ανάγλυφη επιφάνεια και πολύ απαλή υφή. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί από όποια μεριά προτιμάτε εσείς ή το μωρό σας! Είναι ιδανική για νεογέννητα μωρά. Όλα τα υφάσματα έχουν πιστοποιητικό Oeko-Tex 100 Class I. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 28 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 24 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 28 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | La Millou |

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Σε απόθεμα
110×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα



23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα