
Κουβέρτα Πικέ Αγκαλιάς (80x110) Dimcol Cotton Ροζ
23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 220×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλη κουβέρτα πικέ σε λευκό χρώμα με υφασμάτινη φάσα στο τελείωμα. Κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι Garment Wash βάρους 260γρ/μ2, μια καινοτόμα επεξεργασία που γίνεται μετά τη ραφή του υφάσματος και χαρίζει μια υπέροχη αίσθηση απαλότητας στο ύφασμα. Ένα προϊόν ήδη πλυμένο χωρίς φόβο επιπλέον συρρίκνωσης μετά την πλύση του. Ιδανικό σκέπασμα για τους καλοκαιρινούς μήνες του χρόνου.
| Πλάτος: | 220 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ύψος | Ύψος |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 36 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.372 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


110×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
54×40 εκ
Σε απόθεμα
70×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


37×28 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
100×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Σε απόθεμα
80×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα