
Κουβέρτα Πικέ Αγκαλιάς (80x110) Dimcol Cotton Φιστικί
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 23×17 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφική πικέ κουβέρτα για την κούνια του μωρού σας από την εταιρεία Dimcol σε βεραμάν χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι βάρους 335gsm. Έχει υψηλή πυκνότητα που της προσφέρει μεγάλη ανθεκτικότητα στο πλύσιμο. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής.
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 17 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 23 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
75×100 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
75×100 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

75×100 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
75×100 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
37×28 εκ
Σε απόθεμα
75×100 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρας
προς αποστολή σε 5 ημέρες

75×100 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα