
34,9 €
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 27 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Η εταιρεία Rainbow σας προσφέρει ανθεκτικά καπάκια λεκάνης, βάρους 2,9 kg από υλικό MDF. Βρείτε αυτό που ταιριάζει στο μπάνιο σας και κάντε το δικό σας με ένα κλικ!
| Υλικό καθίσματος τουαλέτας | Ξύλο |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 48 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Rainbow |


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα