
Elvit Bahama New Duroplast 0296 - Κάλυμμα Λεκάνης Soft Close
Soft-close
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Η εταιρεία Bemis σας προσφέρει μονόχρωμα καπάκια λεκάνης, βάρους 0,9 kg από πλαστικό υλικό, ώστε να ανανεώσετε οικονομικά το μπάνιο. Εύκολη και σταθερή εφαρμογή στη λεκάνη. Σχεδιασμένο για εύκολο καθάρισμα. Αντιβακτηριακό.
| Υλικό καθίσματος τουαλέτας | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 48 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Dimitracas S.A. |

Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Soft-close
Σε απόθεμα

Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Soft-close
Σε απόθεμα

Soft-close
Σε απόθεμα

Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Soft-close
Σε απόθεμα






Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμα

Soft-close
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα