
Καπάκι Λεκάνης Soft Close (37x50) F-V Onyx Black 200172B
Soft-close, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπάκι λεκάνης σε μαύρο χρώμα κατασκευασμένο από ξύλο MDF. Διαθέτει μεντεσέδες που καλύπτουν απόσταση από 13 έως 18 εκατοστά. Μήκος χωρίς μεντεσέδες: 42.5εκ.
| Υλικό καθίσματος τουαλέτας | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 5 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 54 cm |
| Total weight | 3.5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Soft-close, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close, ξύλο
Σε απόθεμα
Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα