
Τραπεζομάντηλο (150x300) Nef-Nef Homeware Steady White
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 38 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αλέκιαστο τραπεζομάντηλο 145x260 σε εκρού-ροζ χρώμα με φλοράλ σχέδιο και γκρι λεπτομέρειες από την εταιρεία Saint Clair. Το ύφασμα είναι από 100% polyester με αλέκιαστη ιδιότητά που το καθιστά ιδανικό για καθημερινή χρήση. Ιδανικό για την τραπεζαρία αλλά και για το τραπέζι της κουζίνας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 145 εκ |
|---|
| Ιδιότητες | Με επεξεργασία τεφλόν |
|---|---|
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Μοτίβο | Λουλούδια |
| Ύψος | Ύψος |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 37 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Saint Clair |

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
40×160 εκ, πολυεστέρας, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα