
59,9 €
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 20,89 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μασητικό σε πολύχρωμες αποχρώσεις από την εταιρεία Sophie The Giraffe. Κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό. Οι ανάγλυφες υφές του είναι ιδανικές για να καταπραΰνουν και να κάνουν μασάζ στα ούλα.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Ποικιλία | Οδοντωτές |
| Διαδραστίκα | Ναί |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 21 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Sophie The Giraffe |


Χαλάκι δραστηριοτήτων, ύφασμα, διάμετρος
Παράδοση δωρεάν


Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα