
Κηροπήγιο (Φ13x32.5) Estheti 752-25050
Ρέτρο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 29 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε εκρού χρώμα με vintage σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από τσιμέντο. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Κατάλληλο για να το τοποθετήσετε στο δάπεδο λόγω του ύψους του. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Τοποθέτηση | Εσωτερικού χώρου |
| Τύπος κεριών | Για μεγάλα κεριά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 50 cm |
| Total weight | 0.46 kg |
| Material | Τσιμεντένιο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ρέτρο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Ρέτρο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί


Ξύλο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σκανδιναβικό, εσωτερικού χώρου




Κεραμικό
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου


Γυαλί
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα