
Διακοσμητικό Πιάτο Τοίχου Φ25 Mod 67342
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 49,4 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιατέλα διακόσμησης από την εταιρεία Estheti σε κίτρινο-μπεζ χρώμα με έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό. Ιδανική για να διακοσμήσετε το σπίτι σας και να δώσετε μια ιδιαίτερη πινελιά στην τραπεζαρία σας ή όπου αλλού επιθυμείτε.
| Σχήμα | Οβάλ |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Ποικιλία | Διακοσμητικά |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρηχό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρηχό, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα