
44,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 24,8 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε εκρού χρώμα με vintage σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από τσιμέντο. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Ρέτρο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Τοποθέτηση | Εσωτερικού χώρου |
| Τύπος κεριών | Για μεγάλα κεριά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.46 kg |
| Material | Τσιμεντένιο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
