
34125 Διακοσμητικό μαξιλάρι 40x40 - Woolfy
40×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 19,95 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι σε γκρι χρώμα και σχέδιο σύννεφο από την εταιρία Minene. Η γέμισή του είναι από 100% Polyester που το καθιστά απαλό και μαλακό και έχει βελούδινη υφή. Ιδανικό για να διακοσμήσει το βρεφικό-παιδικό δωμάτιο.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Τύπος | Διακοσμητικά |
|---|---|
| Σχήμα | Με ζωάκια |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Minene |

40×40 εκ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
60×40 εκ
Σε απόθεμα
39×19 εκ
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
42×30 εκ
Σε απόθεμα

23×8 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Κλασικό, βαμβάκι
Παράδοση δωρεάν
40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ταπετσαρισμένο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα