
Διακοσμητικό Μαξιλάρι (45x28) A-S Berlingot Cloud Terra 174198A
45×5 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×15 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι σε σχήμα σύννεφου για το βρεφικό ή παιδικό δωμάτιο. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από βαμβάκι-polyester σε μουσταρδί απόχρωση με μπρονζέ μεταλλιζέ λεπτομέρειες. Η γέμιση δεν αφαιρείται. Θα χαρίσει μια παιχνιδιάρικη διάθεση στην διακόσμηση του δωματίου του παιδιού σας!
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 15 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Χρώμα | Ώχρα,Κίτρινο |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×5 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα




40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×37 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα




40×40 εκ
Σε απόθεμα

Ορθογώνιο, βαμβάκι

37×37 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα