
Yellow Star
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι σε σχήμα αστεριού για το βρεφικό ή παιδικό δωμάτιο. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από βαμβάκι-polyester σε μουσταρδί απόχρωση με μπρονζέ μεταλλιζέ λεπτομέρειες. Η γέμιση δεν αφαιρείται. Θα χαρίσει μια παιχνιδιάρικη διάθεση στην διακόσμηση του δωματίου του παιδιού σας!
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.22 kg |
| Χρώμα | Ώχρα,Κίτρινο |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα




Βαμβάκι
Σε απόθεμα




45×5 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα




Κλασικό, βαμβάκι
Παράδοση δωρεάν




Ορθογώνιο, βαμβάκι

Διακοσμητικό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, βελούδο, πολυεστέρας
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα