
Διακοσμητικό Μαξιλάρι (37x37) Baby Oliver Αστέρι Design 427
37×37 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×30 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 29 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφικό μαξιλαράκι της εταιρείας La Millou με σχήμα γουρουνάκι, με βελούδινα αυτάκια και ουρίτσα σε καφέ χρώμα που ηρεμούν και νανουρίζουν το μωρό σας. Το μαξιλαράκι Sleepy Pig είναι λεπτό σε πάχος, ειδικά σχεδιασμένο για νεογέννητα και βρέφη. Το ύφασμα είναι βαμβακερό, σε μπεζ απόχρωση με σχέδιο ζωάκια. Όλα τα υφάσματα έχουν πιστοποιητικό Oeko-Tex 100 Class I. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Τύπος | Διακοσμητικά |
|---|---|
| Σχήμα | Με ζωάκια |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 42 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | La Millou |

37×37 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×37 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
37×37 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

37×37 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα


37×37 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
37×37 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×37 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Κλασικό, βαμβάκι
Παράδοση δωρεάν
Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

37×37 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
49×34 εκ, με ζωάκια, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
42×30 εκ, διακοσμητικό, με ζωάκια
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα