
Διακοσμητικό Μαξιλάρι (40x40) A-S Alina 205808
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 8×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι με σχήμα λουλουδιού. Το ύφασμα της μαξιλαροθήκης είναι από polyester σε ροζ χρώμα και έχει γέμιση από πολυεστερική βάτα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 8 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Width | 8 cm |
|---|---|
| Depth | 38 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.345 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα
37×37 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα


23×8 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×50 εκ
Σε απόθεμα
50×30 εκ, με ζωάκια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×30 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
46×4 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×38 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα