
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 3τμχ) Espiel FER304
Σετ, διάμετρος
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 90,15 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθια σετ από την εταιρεία Espiel σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένα από συνθετικό δέρμα. Ιδανικά για να κρατήσετε οργανωμένα τα αντικείμενά σας. Θα σας φανούν πρακτικά και απαραίτητα στο χωλ για τα κλειδιά και την αλληλογραφία, στο δωμάτιο για τα κοσμήματα, στο μπάνιο για τις χτένες, ή για οποιαδήποτε άλλη χρήση επιθυμείτε.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Σετ καλαθιών | Σετ |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Δερματίνη |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Σετ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, σετ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Στρογγυλό

Στρογγυλό, λυγαριά, σετ

Σετ
Σε απόθεμα

Λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Λυγαριά, ενσύρματο, διάμετρος

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα