
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 3τμχ) Estia Florana 02-27599
Σετ
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 90,15 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι από την εταιρεία Espiel σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από συνθετικό δέρμα. Ιδανικό για να κρατήσετε οργανωμένα τα αντικείμενά σας. Θα σας φανεί πρακτικό και απαραίτητο στο χωλ για τα κλειδιά και την αλληλογραφία, στο δωμάτιο για τα κοσμήματα, στο μπάνιο για τις χτένες, ή για οποιαδήποτε άλλη χρήση επιθυμείτε.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Σετ καλαθιών | Σετ |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Δερματίνη |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Στρογγυλό, λυγαριά, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό



Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα



42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα