
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ- ΧΑΛΑΚΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ CANGAROO JL628-1B OASIS PINK 3800146265342
Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 39,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Εκπαιδευτικό γυμναστήριο από την εταιρεία Kikka Boo σε ροζ χρώμα με πολύχρωμες λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Το μαλακό στρωματάκι στηρίζει απαλά το σώμα του παιδιού και σε συνδυασμό με το περιμετρικό δίχτυ, προστατεύει από τυχόν χτυπήματα. Είναι κατάλληλο για να ξαπλώνει το παιδί, να είναι μπρούμυτα ή να κάθεται και να παίζει με τα διαδραστικά παιχνίδια. Διαθέτει κρεμαστά παιχνίδια που παράγουν ελκυστικούς ήχους και 18 πολύχρωμες μπαλίτσες που συμβάλλουν στην ανάπτυξη των αισθητηριακών και κινητικών δεξιοτήτων. Οι μπάρες αφαιρούνται για να το αποθηκεύετε εύκολα ή για να το χρησιμοποιήσετε σαν χαλάκι παιχνιδιού. Διπλώνει και καταλαμβάνει μικρό χώρο για να το αποθηκεύετε εύκολα. Κατάλληλο από την γέννηση έως 36 μηνών.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Ποικιλία | Κουδουνίστρες, Καρουζέλ, Χαλάκι δραστηριοτήτων |
| Διαδραστίκα | Ναί |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 56 cm |
| Depth | 51 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Kikka Boo |

Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμα
Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμα
Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμα
Χαλάκι δραστηριοτήτων, ύφασμα, πλαστικό
Σε απόθεμα

Χαλάκι δραστηριοτήτων, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα





Ξύλο
Σε απόθεμα
Χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες, ύφασμα
Σε απόθεμα
Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμα

Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα


Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, ύφασμα
Σε απόθεμα
Χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες, ύφασμα
Σε απόθεμα



Πλαστικό



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα