
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ- ΧΑΛΑΚΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ CANGAROO JL628-1B OASIS PINK 3800146265342
Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Εκπαιδευτικό γυμναστήριο σε πολύχρωμες αποχρώσεις και σχέδιο ζωάκια από την εταιρία Bebe Stars, κατάλληλο από την γέννηση. Έχει μοναδικό σχεδιασμό, που αναπτύσσει τις αισθήσεις του μωρού με διάφορα αισθητικά και γνωστικά χαρακτηριστικά. Οι αισθητηριακές- κινητικές δεξιότητες και η περιέργεια του μωρού αναπτύσσονται παίζοντας στο γυμναστήριο. Περιλαμβάνει μαλακό, παχύ και πολύχρωμο στρώμα, ώστε να μπορεί το μωρό να παίζει εύκολα και άνετα. Από τις μπάρες του γυμναστηρίου κρέμονται 4 πολύχρωμα παιχνίδια. Εγκεκριμένο σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα Ασφαλείας EN 71 και με πιστοποίηση CΕ.
| Ποικιλία | Στράτες, Κουδουνίστρες, Καρουζέλ, Χαλάκι δραστηριοτήτων, Αρκουδάκια ύπνου |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα |
| Διαδραστίκα | Ναί |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 40 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 45 cm |
| Total weight | 1.8 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Bebe Stars |

Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμα
Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμα
Χαλάκι δραστηριοτήτων, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα


Χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες, ύφασμα
Σε απόθεμα
Χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμα

Χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες, ύφασμα
Σε απόθεμα


Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Χαλάκι δραστηριοτήτων, ύφασμα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμα

Πλαστικό


Ξύλο
Σε απόθεμα

Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμα
Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμα

Ύφασμα

Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμα

Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, στράτες
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα