
Ριχτάρι Καναπέ Διθέσιου (170x230) Viopros 1967 Μπεζ
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 240×260 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 28 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβερλί γίγας από την εταιρεία Adam Home σε καφέ χρώμα με καπιτονέ επιφάνεια. Το εξωτερικό ύφασμα έχει σύνθεση 100% microfiber βάρους 80gsm με απαλή υφή. Εσωτερικά διαθέτει γέμιση από polyester βάρους 120gsm. Ιδανικό σκέπασμα για την άνοιξη και το φθινόπωρο.
| Πλάτος: | 240 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 260 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ύψος | Ύψος |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 48 cm |
| Depth | 48 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Adam Home |

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

240×260 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
49×45 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

48×40 εκ
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα