
Κουβερλί Μονό (160x240) 2 Όψεων Melinen Renzo Ecru/Grey
48×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 240×260 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γίγας κουβερλί διπλής όψης από την εταιρεία Melinen. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 100% microfiber και η γέμιση είναι λεπτή βάτα microfiber βάρους 100gsm. Είναι μονόχρωμο με ανάγλυφο σχέδιο, με τη μία μεριά σε μπεζ χρώμα και την άλλη σε γκρι απόχρωση.
| Πλάτος: | 240 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 260 εκ |
| Χρώμα | Μπέζ |
|---|---|
| Width | 48 cm, 48 cm, 48 cm, 48 cm |
| Depth | 48 cm, 48 cm, 48 cm, 48 cm |
| Height | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Total weight | 3 kg, 3 kg, 3 kg, 3 kg |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

48×40 εκ
Σε απόθεμα
48×40 εκ
Σε απόθεμα


160×220 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×220 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
65×50 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

240×260 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα