
Πετσέτα Σώματος (70x140) Ravelia 600gsm Βεραμάν
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 7,94 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα θαλάσσης σε τυρκουάζ χρώμα με ανάγλυφες λεπτομέρειες από την εταιρεία Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% microfiber που την καθιστά πολύ απορροφητική, ιδανική για την παραλία.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σε τεμάχια |
| Μοτίβο | Μονόχρωμα |
| Ύψος | Ύψος |
| Πετσέτες θαλάσσης | Ναί |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 42 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | 100% Microfiber |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
34×34 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
42×38 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
40×34 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
100×150 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
80×150 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
