
Χαλί Καλοκαιρινό (160x230) Royal Carpet Sand UT6 5787/Y
160×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 150×20 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 79 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό χαλί από την εταιρεία Guy Laroche. Είναι κατασκευασμένο από γιούτα σε φυσική απόχρωση με καφέ λεπτομέρειες. Η σύνθεσή του το καθιστά οικολογικό, με πολύ ανθεκτική πλέξη και χωρίς υπόστρωμα. Τοποθετήστε το σε οποιαδήποτε γωνιά του σπιτιού σας καθώς χάρη στο χρώμα του είναι ιδανικό για να ταιριάξει με όλα τα χρώματα και τα στυλ κάθε σπιτιού.
| Πλάτος: | 150 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού | Στρογγύλα |
| Υλικό χαλιού | Φυσικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 150 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Material | Jute |
| Κατασκευαστής | Guy Laroche |

160×20 εκ
Σε απόθεμα


200×20 εκ, ⌀ 200 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
140×20 εκ, σπιτικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
70×10 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
67×10 εκ
Σε απόθεμα


120×20 εκ, ⌀ 120 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα



80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
130×20 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
150×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα
60×20 εκ, ⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα