
Στρογγυλό Χαλί Καλοκαιρινό (Φ120) Silk Fashion 1773
120×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×20 εκ, ⌀ 200 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό καλοκαιρινό μηχανοποίητο χαλί με διάμετρο 200εκ. από τη συλλογή Avanos της εταιρείας Royal Carpet. Έχει μπεζ φόντο με λαχανί λεπτομέρειες και μοντέρνο ύφος. Ιδανικό για όλους τους χώρους. Είναι κατασκευασμένο από συνθετική ψάθα σύνθεσης 100% πολυπροπυλένιο και βάρος 1.600gsm. Έχει χαμηλό πέλος flatweave. Ένα ψάθινο χαλί που αποπνέει εξοχική και καλοκαιρινή διάθεση και θα δώσει μια boho πινελιά στο χώρο. Αποτελεί ιδανική λύση για το σαλόνι, τη κουζίνα ακόμη και για τον εξωτερικό χώρο. Πολύ πρακτικό και ανθεκτικό στη καθημερινή χρήση. Ελαφρύ χαλί με αντιστατική ιδιότητα, με αποτέλεσμα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα να είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Επίσης, δεν μαδάει και είναι κατάλληλο για ενδοδαπέδια θέρμανση. Τα χαλιά της εταιρείας Royal Carpet είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Διάμετρος: | 200 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Σπιτικά, Εξοτερικού χώρου |
| Σχήμα χαλιού | Στρογγύλα |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 200 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

120×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα



150×20 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

160×20 εκ, ⌀ 160 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

120×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
Σπιτικό, φυσικό, μακριά τρίχα / δασύτριχα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
140×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο, σπιτικό
Σε απόθεμα

⌀ 60 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα

200×20 εκ
Σε απόθεμα

100×20 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα