
Βάζο γκρι αντικέ κεραμικό 26x26x36εκ
Κεραμικό
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 16,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γυάλινο δοχείο με βρυσάκι με ανάγλυφη επιφάνεια. Διαθέτει ξύλινο καπάκι που κλείνει αεροστεγώς για να διατηρεί το άρωμα του περιεχομένου. Ιδανικό για αλκοολούχα ποτά, νερό, αναψυκτικά, χυμό κα. Χωρητικότητα: 6lt.
| Είδος βάζου | Επιτραπέζια βάζα |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί και κρύσταλλο |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Width | 25 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 2.19 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα




Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα