
Διακοσμητικό Βάζο (15x6.5x20.5) Nef-Nef Homeware Limbo
Κεραμικό
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 12,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γυάλινο δοχείο με βρυσάκι με σχέδιο πορτοκάλι σε πορτοκαλί χρώμα. Διαθέτει ξύλινο καπάκι που κλείνει αεροστεγώς για να διατηρεί το άρωμα του περιεχομένου. Ιδανικό για αλκοολούχα ποτά, νερό, αναψυκτικά, χυμό κα. Χωρητικότητα: 4lt.
| Είδος βάζου | Επιτραπέζια βάζα |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί και κρύσταλλο |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 1.457 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα