
Ριχτάρι Καναπέ Τετραθέσιου (180x330) Rythmos Reve Μπεζ
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 230×240 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Kουβέρτα πικέ υπέρδιπλη στην απόχρωση της τερακότας από την εταιρεία Guy Laroche. Το ύφασμα είναι πετροπλυμένο από 100% βαμβάκι που χαρίζει υπέροχη υφή και απαλότητα. Η πικέ κουβέρτα είναι ιδανική για τους ανοιξιάτικους και φθινοπωρινούς μήνες.
| Πλάτος: | 230 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 240 εκ |
| Τύπος | Πλεκτά |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Μοτίβο | Μονόχρομα |
| Ύψος | Ύψος |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 36 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Guy Laroche |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, υφαντά, βαμβάκι
Σε απόθεμα
36×27 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
230×250 εκ, υφαντά, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×38 εκ, fleece, μονόχρομος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×33 εκ, υφαντά, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, υφαντά, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι, μονόχρομος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα