
Κουβέρτα Βελουτέ Μονή (170x220) Nef-Nef Homeware Loft Mocca-1203
54×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 55×48 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλη βελουτέ κουβέρτα από την εταιρεία Nef-Nef σε μπεζ απόχρωση και ρέλι στο τελείωμα. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester βάρους της 550gr/m2, προσφέρει εξαιρετική απαλότητα και ζεστασιά. Ιδανικό σκέπασμα για τους χειμερινούς μήνες.
| Πλάτος: | 55 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 48 εκ |
| Width | 55 cm |
|---|---|
| Depth | 48 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 3.06 kg |
| Χρώμα | Καφέ,Μπεζ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

54×40 εκ
Σε απόθεμα

Fleece
Σε απόθεμα

Καπιτονέ

Καπιτονέ

55×48 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Καπιτονέ



Καπιτονέ, βαμβάκι

25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Fleece
Σε απόθεμα


32×20 εκ
Σε απόθεμα
160×220 εκ, λουλούδια, ύψος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
54×40 εκ
Σε απόθεμα
36×40 εκ, fleece
Σε απόθεμα
Καπιτονέ

Καπιτονέ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες

Καπιτονέ, βαμβάκι

Καπιτονέ, βαμβάκι


Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Καπιτονέ, βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα