
Κουβέρτα Βελουτέ Μονή (170x220) Nef-Nef Homeware Loft Ecru-1208
54×40 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 55×48 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υπέρδιπλη βελουτέ κουβέρτα από την εταιρεία Nef-Nef σε εκρού απόχρωση και ρέλι στο τελείωμα. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester βάρους της 550gr/m2, προσφέρει εξαιρετική απαλότητα και ζεστασιά. Ιδανικό σκέπασμα για τους χειμερινούς μήνες.
| Πλάτος: | 55 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 48 εκ |
| Width | 55 cm |
|---|---|
| Depth | 48 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 3.06 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

54×40 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

42×32 εκ, fleece
Σε απόθεμα
50×38 εκ, βαμβάκι, μάλλινο
Σε απόθεμα

55×48 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
260×50 εκ, καπιτονέ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι





Fleece
Σε απόθεμα
Fleece
Σε απόθεμα
36×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×240 εκ, βαμβάκι, ρίγες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
52×52 εκ, καπιτονέ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
28×24 εκ, fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
260×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι


Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα