
Σεντόνια King Size (Σετ) Rythmos Next Trisha Grey
38×27 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 52×52 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 55,44 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πάπλωμα υπέρδιπλο σετ σε γκρι χρώμα και animal print σχέδιο από την εταιρεία Rythmos. Το εξωτερικό ύφασμα είναι 50% polyester 50% βαμβάκι που το καθιστά απαλό και ανθεκτικό. Εσωτερικά έχει πολυεστερική βάτα που προσφέρει ζεστασιά. Στο σετ περιλαμβάνεται η μαξιλαροθήκη φάκελος με το σχέδιο του πανωσέντονου. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στην κρεβατοκάμαρα σας.
| Πλάτος: | 52 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Τύπος παπλωματοθηκών | Μονό κρεβάτι |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι, Πολυεστέρας |
| Μοτίβα | Ζώα |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 52 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 32 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

38×27 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, πουά
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβακερό σατέν, λουλούδια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα