
Κουβερλί Υπέρδιπλο (220x240) Das Home Happy 9629 Olive
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×27 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 43,68 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σεντόνια γίγας σετ σε γκρι χρώμα και animal print σχέδιο από την εταιρεία Rythmos. Είναι κατασκευασμένα από 50% polyester 50% βαμβάκι 144 κλωστών, που τα καθιστά απαλά στην υφή και εύκολα στο σιδέρωμα. Στο σετ περιλαμβάνονται οι μαξιλαροθήκες φάκελος με το σχέδιο του πανωσέντονου. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι, Πολυεστέρας |
|---|---|
| Μοτίβα | Ζώα |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.4 kg |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, διπλό κρεβάτι, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
150×200 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, μονό κρεβάτι, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
38×27 εκ, Γαλλικός, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα