
Φρουτιέρα (Φ27x12.5) F-V Mesh 125128A
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 2,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ με μοντέρνο σχεδιασμό σε μπεζ-εκρού αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό (faience) με λεπτή επίστρωση από γυαλί που προσφέρει γυαλιστερό και λείο φινίρισμα. Κατάλληλο για το σερβίρισμα φρούτων ή σνακ, προσθέτει διακριτική κομψότητα στο τραπέζι σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Για φρούτα |
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 11 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.22 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα