
13,8 €
Διακοσμητική Φιγούρα Μαιμού (9x6x15.6) Espiel GOR108K4
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 5,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γυάλινη καράφα ιδανική για καθημερινή χρήση. Είναι διάφανη με ανάγλυφο σχέδιο. Κατάλληλη για να σερβίρετε νερό, χυμούς ή αλκοολούχα ποτά, αποτελεί μία πρακτική επιλογή για το τραπέζι ή την κουζίνα. Χωρητικότητα: 1.2lt.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα