
Φλυτζάνια Espresso 90ml (Σετ 6τμχ) Oriana Ferelli Grey 18274-36
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φλυτζάνι εσπρέσο 90ml σε χρώμα ώχρα και κατασκευασμένο από ποιοτικό κεραμικό υλικό τύπου πορσελάνης το οποίο αποτελεί και μια πιο σύγχρονη, οικολογική εναλλακτική της παραδοσιακής πορσελάνης. Ιδανικό για να απολαύσετε τον καφέ σας οποιαδήποτε ώρα της μέρας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τύπος | Για καφέ |
| Υλικό | Πορσελάνη, Κεραμικό |
| Μέγεθος | Μικρά έως 250μλ |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 6 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.12 kg |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα