
Κούπα 480ml Estia Speckle Pop Πράσινη 07-35457
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 2,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούπα 380ml σε χρώμα ώχρα και κατασκευασμένο από ποιοτικό κεραμικό υλικό τύπου πορσελάνης το οποίο αποτελεί και μια πιο σύγχρονη, οικολογική εναλλακτική της παραδοσιακής πορσελάνης. Ιδανικό για να απολαύσετε τον καφέ σας οποιαδήποτε ώρα της μέρας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τύπος | Για καφέ |
| Υλικό | Πορσελάνη, Κεραμικό |
| Μέγεθος | Μεσαία έως 250 - 400μλ |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 10 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.318 kg |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα