
Κούπα 480ml Estia Speckle Pop Πράσινη 07-35457
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούπα σε εκρού χρώμα με ανάγλυφη επιφάνεια για να απολαύσετε τον καφέ σας ή όποιο άλλο ζεστό ρόφημα επιθυμείτε. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό που την καθιστά ανθεκτική ενώ συμβάλει στην διατήρηση της θερμοκρασίας του ροφήματος για περισσότερο χρόνο. Χωρητικότητας 380ml. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο τραπέζι σας.
| Τύπος | Για καφέ |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Μέγεθος | Μεσαία έως 250 - 400μλ |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 14 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα