
Ποτήρια Νερού 240ml (Σετ 4τμχ) Alpina 871125223999
Σετ, για νερό
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 14,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια νερού σετ σε μπλε-πράσινες αποχρώσεις με ανάγλυφα σχέδια. Το γυαλί είναι εύκολο να καθαριστεί και δεν απορροφά μυρωδιές ή λεκέδες. Είναι συμβατά με το πλυντήριο πιάτων και μπορούν να καθαριστούν εύκολα χωρίς να παραμένουν υπολείμματα. Ιδανικά ποτήρια για να πίνετε το νερό ή τον χυμό σας. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Χωρητικότητα 350ml.
| Είδος ποτηριών | Για νερό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.35 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

11×53×41 εκ
Σε απόθεμα