7,1 €
Ποτήρι Κοκτέιλ 475ml Espiel Icon Hobstar S5633K6
Για κοκτέιλ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια γυάλινα σετ 4 τεμάχια με ανάγλυφη επιφάνεια και vintage σχεδιασμό. Ιδανικά για κοκτέιλ, με χωρητικότητα 450ml. Συνδυάστε με τα υπόλοιπα ποτήρια του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Είδος ποτηριών | Για κοκτέιλ |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 2.35 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |
Για κοκτέιλ
Σε απόθεμα




Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα








Σετ
Σε απόθεμα






Για νερό
Σε απόθεμα









Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα