
Πίνακας Με Κορνίζα (60x80) Espiel FAL221
80×60 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×60 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 78,49 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Espiel σε γκρι αποχρώσεις με μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι κατασκευασμένος από πολυεστερικό υλικό. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα είναι κατασκευασμένες από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 80 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κανβάς, Ξύλο |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 60 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 80 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

80×60 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο






80×100 εκ, μοντέρνο, αφηρημένα
Σε απόθεμα




102×102 εκ, λουλούδια, κανβάς
Σε απόθεμα
36×70 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
56×76 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα




4×60 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Αφηρημένα, κανβάς
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


80×60 εκ, μοντέρνο, μονοκόματη
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
