
Τρίπτυχος Πίνακας Με Κορνίζα (70x35) Espiel YFA101
36×70 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×100 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 83,45 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Espiel σε πράσινο χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος. Η κορνίζα είναι κατασκευασμένη από ξύλο σε φυσική απόχρωση. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 100 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 80 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Μοτίβο | Αφηρημένα |
| Υλικό | Κανβάς, Ξύλο |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 100 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 80 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

36×70 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
3×51 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

120×80 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
6×40 εκ
Σε απόθεμα
4×71 εκ
Σε απόθεμα
7×53 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
62×62 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
72×22 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×51 εκ
Σε απόθεμα
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
31×31 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×71 εκ, vincent van Gogh
Σε απόθεμα
80×80 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
7×23 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
2×25 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα