
Σετ 4 κεραμικά βαθιά πιάτα, Soul
Σετ, κεραμικό, σμάλτο
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 13,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σαλατιέρα από την εταιρεία Espiel σε γκρι χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Έχει κάθετο χείλος. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Για σαλάτα |
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 22 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Σετ, κεραμικό, σμάλτο

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα


Με καπάκι
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα




Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, στρογγύλα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ, κεραμικό, σμάλτο

Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πλαστικό, για προετοιμασία
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σκανδιναβικό, διακοσμητικό, πορσελάνη

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα



15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα