
Διακοσμητικό Μπολ Κοχύλι Πολυρεσίνη Άσπρο W19xL24xH12 cm METTE DITMER
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπασίνες από την εταιρεία Alpina. Το σετ περιλαμβάνει 4 μπολ διαφορετικών μεγεθών. Είναι κατασκευασμένες από πλαστικό υλικό σε γκρι και λευκό χρώμα και διαθέτουν λαβές για μεγαλύτερη ευκολία στη χρήση. Από κάτω έχουν δακτύλιο σιλικόνης για να μην γλιστρούν. Είναι ιδανικές για την ανάμειξη και προετοιμασία φαγητού, σαλάτας, γλυκού, κλπ. Κατάλληλη για οικιακή αλλά και επαγγελματική χρήση.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Είδος μπόλ | Για προετοιμασία |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 27 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.691 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Alpina |

Διακοσμητικό, ανατολίτικο


Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, για προετοιμασία
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό, διακοσμητικό, πορσελάνη

Πορσελάνη

Σετ, σμάλτο
Σε απόθεμα

Σετ, κεραμικό, σμάλτο

Σετ, για σαλάτα, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Μοντέρνο, για σαλάτα, στρογγύλα
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα