
18,99 €
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 25 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαλακό παιχνίδι-κουδουνίστρα της εταιρείας Miffy σε λευκό-ροζ χρώμα και σχήμα κουνελάκι. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester που το καθιστά πολύ απαλό. Ιδανικό για κοριτσάκια. Κατάλληλο από την γέννηση.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Ποικιλία | Κουδουνίστρες |
| Διαδραστίκα | Ναί |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 20 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Miffy |


Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα