
Καρέκλα Τραπεζαρίας (58.5x55x93) Spitishop Daily Black/Beige
Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 70×61×56 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέκλα με μοντέρνο σχεδιασμό που θα ταιριάξει μοναδικά στην τραπεζαρία ή την κουζίνα σας. Το ύφασμα είναι κοτλέ με βελουτέ υφή, κατασκευασμένο από 100% polyester σε μπεζ απόχρωση. Τα πόδια είναι μεταλλικά βαμμένα με ηλεκτροστατική βαφή σε λευκό χρώμα. Διαθέτει μπράτσα για μεγαλύτερη άνεση. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Βάρος αντοχής: 120kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 61 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 56 εκ |
| Υψος: | 70 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό καναπέδων | Ύφασμα |
| Width | 61 cm |
| Depth | 56 cm |
| Height | 70 cm |
| Total weight | 6.95 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Βελουτέ |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, των 2, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, περιστρεφόμενος
προς αποστολή σε 1 εβδομάδαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
50×72×42 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
50×69×42 εκ, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, των 2, ξύλο
Σε απόθεμα
50×73×67 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

73×70×73 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

37×97×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ύφασμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με μπράτσα, ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα







152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα