
Σκαμπό Μπαρ Με Πλάτη (54x48x105) Spitishop Bali Green
51×109×48 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 51×109×48 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 63,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σκαμπό με πλάτη για το μπαρ με μοντέρνο σχεδιασμό. Το κάθισμα είναι υφασμάτινο, κατασκευασμένα από 100% polyester, σε γκρι χρώμα με απαλή υφή. Η πλάτη είναι με πλέξη από σχοινί σε σκούρο γκρι χρώμα, ενώ ο σκελετός της καρέκλας είναι μεταλλικός σε μαύρο χρώμα με υποπόδιο για να στηρίζετε τα πόδια σας. Κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Βάρος αντοχής: 120kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 109 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 48 εκ |
| Υψος: | 51 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 109 cm |
| Depth | 48 cm |
| Height | 51 cm |
| Total weight | 7.25 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

51×109×48 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
50×100×48 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ

51×109×48 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ

Βιομηχανικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×35×56 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα, σετ

Μοντέρνο, ύφασμα, σετ


35×35×56 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, σετ

Ύφασμα, σετ


Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βιομηχανικό, ύφασμα

Μοντέρνο, ύφασμα, σετ


Ύφασμα, σετ


13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα