
Σκαμπό Μπαρ Με Πλάτη (51x53x94.5) Spitishop Lotus L.Brown
50×100×48 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 51×109×48 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 63,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σκαμπό με πλάτη για το μπαρ με μοντέρνο σχεδιασμό. Το κάθισμα είναι υφασμάτινο, κατασκευασμένα από 100% polyester, στο χρώμα του σάπιου μήλου με απαλή υφή. Η πλάτη είναι με πλέξη από σχοινί στο χρώμα της τερακότας, ενώ ο σκελετός της καρέκλας είναι μεταλλικός σε μαύρο χρώμα με υποπόδιο για να στηρίζετε τα πόδια σας. Κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Βάρος αντοχής: 120kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 109 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 48 εκ |
| Υψος: | 51 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 109 cm |
| Depth | 48 cm |
| Height | 51 cm |
| Total weight | 7.25 kg |
| Χρώμα | Τερακότα,Σάπιο Μήλο |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

50×100×48 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
51×109×48 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
51×109×48 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Βιομηχανικό, ξύλο
Σε απόθεμα
35×35×56 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
35×35×56 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

51×109×48 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ

Μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ

Ύφασμα, σετ

Μοντέρνο, ύφασμα, σετ

Μοντέρνο, ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, σετ

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα